Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Journey ThereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
SleepRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
DancerRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Varda by AgnesRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
BabyteethRated ★ 3.5
EORated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 3.5