Series
Ratings
46
Friends from College Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
This Is UsRated ★ 5.0
Modern LoveRated ★ 5.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Tiny Beautiful ThingsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 5.0