Movies
Ratings
1031
The Great BattleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0