Series
Ratings
219
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
MonkRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0