Movies
Ratings
234
ZootopiaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5