Titles you rated
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
 Takopii's Original SinRated ★ 5.0 Takopii's Original SinRated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5 The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
 Mercy for NoneRated ★ 3.0 Mercy for NoneRated ★ 3.0
 Friendly RivalryRated ★ 3.0 Friendly RivalryRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 4.5 AdolescenceRated ★ 4.5
 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
 Family PlanRated ★ 3.0 Family PlanRated ★ 3.0
 KarmaRated ★ 3.5 KarmaRated ★ 3.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
 You Season 4Rated ★ 3.5 You Season 4Rated ★ 3.5
 DAN DA DANRated ★ 4.0 DAN DA DANRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 2.5 Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
 SweetpeaRated ★ 3.0 SweetpeaRated ★ 3.0
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 Solo LevelingRated ★ 3.5 Solo LevelingRated ★ 3.5
 American PrimevalRated ★ 2.5 American PrimevalRated ★ 2.5