Titles you rated
 CarolRated ★ 3.5 CarolRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 1.5 No Other ChoiceRated ★ 1.5
 ChallengersRated ★ 4.5 ChallengersRated ★ 4.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
 The Edge of SeventeenRated ★ 3.0 The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 3.0
 SupersonicRated ★ 3.5 SupersonicRated ★ 3.5
 The Philadelphia StoryRated ★ 4.0 The Philadelphia StoryRated ★ 4.0
 ImmortalsRated ★ 3.0 ImmortalsRated ★ 3.0
 Red EyeRated ★ 3.0 Red EyeRated ★ 3.0
 Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0 Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
 Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 3.0 Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 3.0
 Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0 Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 3.0 Les MisérablesRated ★ 3.0
 Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 2.5 Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 2.5
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5 Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
 Team Thor: Part 2Rated ★ 3.0 Team Thor: Part 2Rated ★ 3.0
 Team ThorRated ★ 3.0 Team ThorRated ★ 3.0
 Better ManRated ★ 3.0 Better ManRated ★ 3.0