Series
Ratings
150 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
 A Dance From AfarRated ★ 4.5 A Dance From AfarRated ★ 4.5
 What If...? Season 1Rated ★ 4.0 What If...? Season 1Rated ★ 4.0
 What If...? Season 2Rated ★ 4.0 What If...? Season 2Rated ★ 4.0
 Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.5 Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.5
 Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0 Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 2.5
 My Hero AcademiaRated ★ 3.5 My Hero AcademiaRated ★ 3.5