Series
Ratings
531
Blue MomentRated ★ 2.5
DestinyRated ★ 3.0- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Tonari no Nurse AidRated ★ 3.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.0
Cinderellas of MidsummerRated ★ 2.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0
Trillion GameRated ★ 3.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0
VivantRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 3.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 3.5
Fermat's CuisineRated ★ 3.0
My Favorite FlowerRated ★ 3.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.0