Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Our Souls at NightRated ★ 3.5