Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 1.5
WonderRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.5
CarolRated ★ 2.0