Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5