Series
Ratings
215
The SimpsonsRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 3.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5