Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
BIGBANG MADERated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
American FactoryRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
FatherhoodRated ★ 4.0