Movies
Ratings
271
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0