Movies
Ratings
105
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0