Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MariaRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0