Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0