Movies
Ratings
183
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.5