Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5