Titles you rated
My Little MonsterRated ★ 4.5- Full Metal Panic! Movie 2: One Night StandRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Thank You for Your ServiceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Down RiverRated ★ 1.0
The Final CountdownRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0