Titles you rated
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5