Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0