Movies
Ratings
473
WantedRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5