Titles you rated
LeonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Dan in Real LifeRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0