Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Happiness Never Comes AloneRated ★ 1.0
IntimacyRated ★ 2.5
Poseidon RexRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 3.0
2012: Ice AgeRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 1.5
48MRated ★ 1.0
APT.Rated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0- Hide N SeekRated ★ 3.0
Son of a GunRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
One Piece: The MovieRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 2.5
Into the MirrorRated ★ 2.5