Titles you rated
InsidiousRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0