Movies
Ratings
1484
American BeautyRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5