Series
Ratings
161
UnnaturalRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0