Movies
Ratings
197
Believer: extended cutRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0