Movies
Ratings
30
InterstellarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.5