Movies
Ratings
645
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
In the AislesRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0