Movies
Ratings
20
EncantoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5