Titles you rated
School BabysittersRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.0
KRated ★ 3.0
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 0.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
GivenRated ★ 3.5- The New KingRated ★ 2.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 2.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0