Movies
Ratings
931
ChappieRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.0
The Scorpion KingRated ★ 1.5
TeethRated ★ 1.5
The Perfect CoupleRated ★ 0.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 0.5
The EqualizerRated ★ 2.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5