Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Dragon HuntersRated ★ 5.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0