Series
Ratings
80
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0