Movies
Ratings
155
Don't MoveRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0