Series
Ratings
50
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0