Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The FeelsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
CallRated ★ 1.5