Series
Ratings
19
High School Mystery ClubRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0