Movies
Ratings
119 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 Law Abiding CitizenRated ★ 3.5 Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
 ArmageddonRated ★ 3.0 ArmageddonRated ★ 3.0
 The A-TeamRated ★ 4.0 The A-TeamRated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 3.5 Good Will HuntingRated ★ 3.5
 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
 Man of SteelRated ★ 3.5 Man of SteelRated ★ 3.5
 300Rated ★ 3.0 300Rated ★ 3.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
 Taken 2Rated ★ 3.0 Taken 2Rated ★ 3.0
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
 Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0 Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0