Titles you rated
The IslandRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0