Movies
Ratings
32
About TimeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 1.5