Titles you rated
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
HookRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0