Movies
Ratings
259
Troll FactoryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0