Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0