Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.0