Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Sand CastleRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ElectionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0