Series
Ratings
88
Low LifeRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5